ISSN 1335-8715

29-03-2004   redakcia   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo voliť Františka Mikloška

Žijeme akoby v schizofrenickej krajine. Keď sa ľudí v prieskumoch pýtajú, aký má byť nový prezident, hovoria, že má byť čestný, pravdovravný, bezúhonný..., skrátka medový. Keď však vyjadrujú svoje sympatie konkrétnym kandidátom, na prvých miestach sa striedajú osoby, ktoré ideál čestnosti a bezúhonnosti popierali celým svojím životným príbehom.

Reakcia na príspevok

RE: Moralny prezident, prezidentova moralka, alebo prezident moralky?
autor: Peter Botev
pridané: 03-04-2004 0:31


No neviem,ze by sa KDH pozeralo na homosexualov ako na obraz Bozi....
Uvediem jednu reakciu:

"Mikloško nie je mohamedán"

"S veľkým záujmom som si v STV vypočula rozhovor s prezidentským kandidátom Mikloškom. Žiaľ, potvrdil, že je uňho zakotvené v 21. storočí už celkom nepochopiteľné presvedčenie, oživujúce ducha starých hurbanovcov a konzervatívnych vajanskovcov, že jedine Rusko je pre nás záštitou mieru v Európe a ochranou pred mohamedánstvom (nie islamom; kto už dnes používa takýto archaizmus!). Povýšiť najmilitantnejší štát sveta na mierotvorcu - to dokázali len povojnoví komunisti a dnes náš prezidentský kandidát. A ako opakovane zdôrazňoval, že chce byť prezidentom všetkých občanov, tak by nemal zdôrazňovať svoju príslušnosť k rímskokatolíckej cirkvi. Stačilo by to kresťanstvo (na dôkaz toho, že nie je mohamedán)."


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group