ISSN 1335-8715

29-03-2004   redakcia   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo voliť Františka Mikloška

Žijeme akoby v schizofrenickej krajine. Keď sa ľudí v prieskumoch pýtajú, aký má byť nový prezident, hovoria, že má byť čestný, pravdovravný, bezúhonný..., skrátka medový. Keď však vyjadrujú svoje sympatie konkrétnym kandidátom, na prvých miestach sa striedajú osoby, ktoré ideál čestnosti a bezúhonnosti popierali celým svojím životným príbehom.

Reakcia na príspevok

RE: Moralny prezident, prezidentova moralka, alebo prezident moralky?
autor: Peter Botev
pridané: 03-04-2004 0:25


Podla mna by mal byt prezident nadstranicky.Viem ze to je otrepana fraza,ale Frantisek Miklosko,je tak dlho v politike, ze si neviem predstavit ako by dokazal nepreferovat nazory KDH v prezidentskej funkcii. A k EU. Podla mna ak sa nechce prezidentsky kandidat odpisat,nemoze hovorit o tom,ze EU je na h****,pretoze vacsina stran na Slovensku(teda aj ich volici) vstup do EU podporuje. Ludia maju predstavu,ze si vstupom pomozeme a nechcu pocuvat niekoho,kto im povie opak. Proste pozitivne reci o EU su momentalne v mode a kandidat,ktory povie opak sa pochova.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group