ISSN 1335-8715

28-03-2002   Roman Joch   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Rasismus a potraty

Českí vládní zmocněnec pro lidská práva, pan Jařab, v nedávné televizní relaci „21“ uvedl, že s reklamní kampaní proti rasismu, již připravil jeho úřad, nesouhlasí jen skinheadi. Aby pan Jařab nesetrvával v bludu i nadále, řeknu mu, že s ní nesouhlasím taky.

Reakcia na príspevok

re: Martin
autor: Alex Botev
e-mail: slovak@minister.com
pridané: 17-04-2002 21:20


Martin,

suhlasim s tym, co si napisal, mali by sa vsetci zamysliet nad svojimi nazormi, ktore vyjadruju podporu druhemu, tretiemu, stvrtemu zakladnemu ludskemu pravu (ak si ich mozem dovolit zoradit podla dolezitosti). Ale naozaj prvemu, bez ktorych by nebolo ani ostatnych, sa stavaju "macossky".

Som za to, ze ak ludia nevedia niest nasledky za svoje ciny (napr. starost o dieta), nemali by zakonite ani pokusat osud - pohlavny styk bez antikoncepcie alebo ak su proti antikoncepcii, tak potom "nesexovat".

Vyjadrenia: "ja si dam pozor" (aj v plurale) & "ja som skuseny" a pod. su na vysmech hlavne pre tych, ktori to robia po prve.

Uplna absurdita je potrat ako forma antikoncepcie. Mozno to bude tvrde, ale takito ludia by sa mali strielat. (teraz som porusil uz zmienene prve zakladne ludske pravo, sorry).

Neliecme choroby, ale snazme sa im predchadzat. Sposob nech ostane na kazdom jednotlivcovi.

Pekny den Slovensko.

Alex Botev


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group