ISSN 1335-8715

07-12-2005   Róbert Janko   Komentáre   verzia pre tlač

Neonacisti vo vláde?

Stále s väčším znepokojením, ale hlavne s rastúcim znechutením sledujem verejný diskurz, ktorý sa rozvinul okolo vraždy študenta Daniela Tupého. Každý rozumný človek musí odsúdiť tento brutálny čin, ale každý účastník debaty by mal starostlivo vyberať slová, aby sa nezmenila na výmenu ideologických klišé, ktoré zmaria nevyhnutnú debatu o závažnom probléme.

Reakcia na príspevok

RE: Fajn citanie
autor: Lukas Krivosik
pridané: 07-12-2005 19:10


K dlzke clankov: uz som sa vratil z cudziny a asi zacnem tie clanky raznejsie skrtat. A asi budem aj odvaznejsi v odmietani clankov nizsej literarnej kvality.

K debate o rasizme: ale ved debatu tu mame. Typek z Ludia proti rasizmu dnes oznamil, ze su znepokojeni castymi zasahmi policie v prostredi lavicovych subkultur. Proste Milo raz kritizuje policiu, ze nevysetruje Tupeho vrazdu dost razne, potom zase kritizuje policiu, ze to robi prilis razne.

Navrhujem ministrovi vnutra, aby vysetrovanim vrazdy Daniela Tupeho poveril predsedu OZ Ludia proti rasizmu, Mila. Ten ocividne presne vie, kto tu vrazdu spachal a kto zase nie.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group