ISSN 1335-8715

07-12-2005   Róbert Janko   Komentáre   verzia pre tlač

Neonacisti vo vláde?

Stále s väčším znepokojením, ale hlavne s rastúcim znechutením sledujem verejný diskurz, ktorý sa rozvinul okolo vraždy študenta Daniela Tupého. Každý rozumný človek musí odsúdiť tento brutálny čin, ale každý účastník debaty by mal starostlivo vyberať slová, aby sa nezmenila na výmenu ideologických klišé, ktoré zmaria nevyhnutnú debatu o závažnom probléme.

Reakcia na príspevok

Asi je to tak
autor: Krtko
pridané: 07-12-2005 18:35


Suhlasim s autorom.

Iba by som dodal, ze v poslednom case su tu hrozne dlhe pripevky od autorov clankov. Niekedy mam pocit ze v tak dlhom prispevku sa straca hlavna myslienka v spleti slovnych fraz. Obcas by som si prial, aby autor strucnejsou formou a jasnejsie definovanou povedal, co ho trapi, ale na druhej strane uznavam, ze pri zlozitosti temy sa to niekedy neda.

Prosim nepiste mi, ze som sprosty a ze to nechapem. Nie kazdy ma dar bohateho literarneho prejavu. Prosim akceptujte nazor aj tych "hlupejsich" ako som ja.
Dakujem


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group