ISSN 1335-8715

29-03-2004   redakcia   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo voliť Františka Mikloška

Žijeme akoby v schizofrenickej krajine. Keď sa ľudí v prieskumoch pýtajú, aký má byť nový prezident, hovoria, že má byť čestný, pravdovravný, bezúhonný..., skrátka medový. Keď však vyjadrujú svoje sympatie konkrétnym kandidátom, na prvých miestach sa striedajú osoby, ktoré ideál čestnosti a bezúhonnosti popierali celým svojím životným príbehom.

Reakcia na príspevok

RE: Moralny prezident, prezidentova moralka, alebo prezident moralky?
autor: Lukas Krivosik
e-mail: a@b.c
pridané: 02-04-2004 11:32


Butoru by som volil ak by presiel do druheho kola a nestal by proti nemu Miklosko, jeho sance do druheho kola vsak nie su o nic vacsie ako Mikloskove. Butora ma vsak stale viac a viac znechucuje. Je to presne taky isty frazista ako Kukan, proste vela prazdnych slov o nicom, navyse Butora je svojimi postojmi jednoznacne identifikovatelny ako lavicovy liberal, ti by ho ale nikdy nevolili, lebo na to je v ich ociach prilis proamericky.
Co mi vsak vadi najviac je jeho prilis pozitivny postoj k EUtopii. Prave okolo EU sa tocia jeho najnechutnejsie prazdne frazy. V europskej otazke ja osobne potrebujem prezidenta ktory nespapka kazdu blbost co prde od Fuhrera z Berlina alebo od Politbyra z Bruselu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group