ISSN 1335-8715

29-03-2004   redakcia   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo voliť Františka Mikloška

Žijeme akoby v schizofrenickej krajine. Keď sa ľudí v prieskumoch pýtajú, aký má byť nový prezident, hovoria, že má byť čestný, pravdovravný, bezúhonný..., skrátka medový. Keď však vyjadrujú svoje sympatie konkrétnym kandidátom, na prvých miestach sa striedajú osoby, ktoré ideál čestnosti a bezúhonnosti popierali celým svojím životným príbehom.

Reakcia na príspevok

RE: Moralny prezident, prezidentova moralka, alebo prezident moralky?
autor: P@lo
e-mail: smilnak@modom.sk
webstránka: http://www.volimFera.sk
pridané: 02-04-2004 10:56


Zdravim,
"Chcem byt prezidentom vsetkych obcanov." Kedze je z KDH, toto nie je mozne.

Nechcem s Vami polemizovat o tom,koho mate volit, ale ten Vas komentar mne osobne nesedi. Pan Miklosko je jednym z mala politikov s KDH, ktori by vetu "chcem byt prezidentom vsetkych obcanov" podla mojho nazoru dokazu naplnit a prave v tomto ja osobne vidim jedno z jeho najvacsich pozitiv.
Nie je neznamou skutocnostou, ze v NR SR je jednym z najoblubenejsich diskuterov/spolocnikov z celej tej "bandy" a co si myslite, preco to tak asi moze byt? Podla mna preto, ze je velmi otvoreny, dokaze pocuvat aj cloveka s inyn nazorom na vec, ...
Pravdivy krestan (moj nazor ze F.M. nim je) totiz vidi v kazdom cloveku najprv obraz Boha, az potom to aky je, z akej strany pochadza... Z toho vyplyva aj postoj praveho krestana k ludom. Toto by mal byt postoj krestanov k ludom (politikom z roznych stran, ludom z roznych cirkvi, homo/hetero-sexualom ...)
Neviem, ci existuje aj u inych prezidentskych kandidatov nejaky podobny princip, p. Miklosko ho ma a hlasi sa k nemu a preto moze byt podla toho aj hodnoteny. Co ostatni prezidentski kandidati, k comu sa hlasia, ake hodnoty vyznavaju?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group