ISSN 1335-8715

29-03-2004   redakcia   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo voliť Františka Mikloška

Žijeme akoby v schizofrenickej krajine. Keď sa ľudí v prieskumoch pýtajú, aký má byť nový prezident, hovoria, že má byť čestný, pravdovravný, bezúhonný..., skrátka medový. Keď však vyjadrujú svoje sympatie konkrétnym kandidátom, na prvých miestach sa striedajú osoby, ktoré ideál čestnosti a bezúhonnosti popierali celým svojím životným príbehom.

Reakcia na príspevok

RE: PS Half-cat, half-man
autor: PeterS
pridané: 01-04-2004 14:18


To chcete tvrdit, ze stary zakon pre krestana neplati? Alebo nieco plati a nieco nie? Preco plati stvorenie z rebra, preco plati opis sna osoby ktora zila x rokov neskor nez snivajuca osoba (cize si o sne ani nemohli porozpravat), preco plati zobrazenie udalosti, na ktorej sa nezucastnil ziaden svedok, ani pisuci, ale toto neplati? Co teda prave dnes plati? A co bude platit zajtra? Ktoru knihu skrtnu nabuduce?
Jezis prisiel stary zakon potvrdit nie zrusit. Citat z Biblie dodam. Ale myslim, ze sa da najist aj citat, ze je to naopak...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group