ISSN 1335-8715

29-03-2004   redakcia   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo voliť Františka Mikloška

Žijeme akoby v schizofrenickej krajine. Keď sa ľudí v prieskumoch pýtajú, aký má byť nový prezident, hovoria, že má byť čestný, pravdovravný, bezúhonný..., skrátka medový. Keď však vyjadrujú svoje sympatie konkrétnym kandidátom, na prvých miestach sa striedajú osoby, ktoré ideál čestnosti a bezúhonnosti popierali celým svojím životným príbehom.

Reakcia na príspevok

RE: Moj postoj
autor: PeterS
pridané: 30-03-2004 2:02


Stale viac a viac vychadzaju na povrch fakta, ze to s najvecsou pravdepodobnostou bolo asi takto:
FLYING SERPENTS AND DRAGONS
http://www.apollonius.net/boulay-index-en.htm...
(niet sa co cudovat sv. Pavlovi, ze bol v soku, ako vzdelany zid asi vedel, ze praveki bohovia boli kombinacie homo a reptilianov (plazov) a zrazu vzal boh na seba podobu cloveka, to nadchlo celu zidovsku diasporu...)
Dovolim si jeden citat, akurat mi padol do oka:
Poznanie, alebo skusenost, alebo ucelovy preklad?
The Hebrew stem "YD" that is used throughout Genesis means not only "to know" but more specifically "to experience." As applied to connubial relations, the stem "YD" means to know sexually, that is, to have sexual relations. In fact, it is applied not only to normal marital relations but also to clandestine conduct, even to homosexuality, and to sex among animals.
PS. pre Dewey, slubil som nieco o tej pokrvnej kralovskej linii, tak toto je nieco k tomu. Kralovske dvory otvorene (teda v istych pramenoch) odvodzuju svoj povod od krizencov reptilianov a ludi. Btw, nakoniec vid. tu ich draco symboliku.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group