ISSN 1335-8715

29-03-2004   redakcia   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo voliť Františka Mikloška

Žijeme akoby v schizofrenickej krajine. Keď sa ľudí v prieskumoch pýtajú, aký má byť nový prezident, hovoria, že má byť čestný, pravdovravný, bezúhonný..., skrátka medový. Keď však vyjadrujú svoje sympatie konkrétnym kandidátom, na prvých miestach sa striedajú osoby, ktoré ideál čestnosti a bezúhonnosti popierali celým svojím životným príbehom.

Reakcia na príspevok

par poznamok
autor: Dewey
pridané: 29-03-2004 14:29


Nemyslim, si, ze Ferko nevedel o spinavom backgorunde pri nadobudani napriklad budovy na Zabotovej ulici. Predpokladam, ze proti tomu protestoval a predpokladam, ze pohrozil aspon odchodom zo strany, ako clovek plny moralky. Alebo ked Gabura vymkinal tych mladeznikov, ze prisiel Gaburovi vysvetlit, ze aj ked ide o hlupu formu, je to z z hladiska demokracie legitimny prejav nazoru.

Nuz a obavy ktore sa spajaju s jeho osobou su pre nekonzervativneho volica zjavne...
ak sa nepovznesie nad svoje konzervativno-krestansko-kdhacke nazory, ku ktorym skor, ci neskor bude musiet zaujat jasne stanovisko[doteraz to robit nemusel], bude to zla sprava a sklamanie nielen pre jeho nekonzervativnych volicov, ale aj pre zvysok verejnosti, ktoru by mal zastupovat. Ak sa vsak vzoprie a pevne verim, ze tolko slusnosti sa v nom nachadza, bude trnom v oku nielen KDH ale i cikvy a velmi silno pochybujem, ze v rozhodujucich momentoch neprihreje "svojim" poliecovku.

Ak ako Teda vyriesit dilemu volby medzi Mikloskom a zvyskom, povacsine darebakov?

Obavam sa, ze so svojim humorom zasadne rozhodnutia nevyriesi, tym sa mohol mozno zbavit prijemnym sposobom neprijemnych otazok v politickych relaciach...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group