ISSN 1335-8715

19-11-2005   Martin Pener, Lukáš Krivošík   Rozhovory   verzia pre tlač

Ivan Švejna: „Umožnime trhovým silám pôsobiť“

Po rozklade strany ANO má ambiciózny cieľ: vrátiť klasickému liberalizmu na Slovensku kredit i tvár. „Umožnime trhovým silám pôsobiť, aj na regionálnej úrovni“, hovorí v rozhovore pre Pravé Spektrum kandidát na bratislavského župana Ivan Švejna.

Reakcia na príspevok

RE: Miroslav :
autor: Lukas Krivosik
pridané: 24-11-2005 22:00


Pani, v poslednych dnoch som mal viac nez dost prilezitosti hovorit s ludmi z Aznarovej Partido Popular, co je na zapadoeuropske pomery mimoriadne pravicova strana (ekonomicky liberalna, konzervativna hodnotovo) a ma za sebou neskutocne uspechy (ktore spolahlivo destruuje ten lavicovy chuj Zapatero).

Napriek tomu, ze v mnohom su ludia zo spanielskej Ludovej strany velmi otvoreny, vsimol som si, ze su tvrdo pod autocenzurou politickej korektnosti a iste veci maju dokonca zakazane si mysliet.

Takze po tejto skusenosti, vdaka aspon za nasu vladu, co mame na Slovensku. Aj ked orgiasticke krce vo mne naozaj nevyvolava. Myslim, ze keby sme mali naozaj pravicovu vladu, ekonomicky rast by nebol 5,5 percenta, ale kludne 7, aj viac percent. Ale ked premierom bude Fico, myslim ze mnohi budeme len nostalgicky spominat.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group