ISSN 1335-8715

19-11-2005   Martin Pener, Lukáš Krivošík   Rozhovory   verzia pre tlač

Ivan Švejna: „Umožnime trhovým silám pôsobiť“

Po rozklade strany ANO má ambiciózny cieľ: vrátiť klasickému liberalizmu na Slovensku kredit i tvár. „Umožnime trhovým silám pôsobiť, aj na regionálnej úrovni“, hovorí v rozhovore pre Pravé Spektrum kandidát na bratislavského župana Ivan Švejna.

Reakcia na príspevok

RE: Zaujimave otazky :
autor: Miro
pridané: 22-11-2005 20:36


Dobry vecer pan Chren,
musim sa priznat, ze ako konzervativcovi su mi myslienky slobodného trhu bez statnych regulacii neobycajne pritazlive. Naskakuje mi totiz husia koza, ked vidim, ako funguje napr. "socialny system". Podla mojho nazoru by to nemala byt parketa statnych prerozdelovacov ale jadro cinnosti sirokej siete sukromnych a cirkevnych charitativnych organizacii. Ale nechajme moje predstavy o trhu lezat bokom...
Ku konzervativizmu sa hlasim predovsetkym na zaklade mojho neoblomneho presvedcenia a viery v krestanske hodnoty. Striktne sa staviam PROTI interupciam, PROTI eutanazii,PROTI homosexualnym manzelstvam a podobnym nechutnym vyplodom degenerovanych mozgov lavicovych liberalov , ci "intelektualov". NFAH som ako predstavitelku liberalnych hodnot nikdy nepocul vyjadrit svoj nazor v tejto sfere hodnot. Teda... aky je Vas osobny postoj k spominanym hodnotam konzervativizmu a vseobecne aky je postoj NFAH?
Pekne dakujem za odpoved
Miro


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group