ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Zaujímavé
autor: radko
e-mail: radko@mail.t-mobile.sk
pridané: 22-11-2005 19:05


Si mimo, kamo. Treba si uvedomit, ze zabijaju ludia, nie zbrane. Okrem toho, ak Ta bude chciet naeky nabudeny neger zabit, tak to urobi brz ohladu na to, ci budes mat zbran, alebo nie. Pravo branit seba a svoj majetok nesmie byt limitovane tak, ze akoze sa mozes branit len na sude a pod. Je samozrejmostou, ze v nutnej obrane mozes v ramci zakona, samozrejme, pouzit vsetky dostupne prostriedky a aj STRELNU ZBRAN!). Ak Ti to nevonia, tak ani nemas snahu sa branit a celu svoju prirodzenu zodpovednost za svoje bezpecie zverujes neakej nejasnej institucii. OKrem toho, ak by si bol (hypoteticky) ochotny na svoju obranu pouzit, dajmetomu, napr. palicu, tak preco nie strelnu zran? Ak je to tak, ze sa bojis pripadnej odvety utocnika pri zbabranej obrane voci Tebe a preto volis radsej miernejsi obranny prostriedok, tak vedz, ze cim slabsie a menej dorazne sa budes branit, tym viac zvysujes prave toto riziko!

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group