ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Kombinácia
autor: Jozef Filko
pridané: 18-11-2005 19:02


Kto tu hovori o vymazani islamu? Nehnevaj sa ale ja som nikoho nevyzyval na "holocaust" islamu. Tak mi prosim nevkladaj do ust podobne slova. Opakujem, ze islam v dnesnej forme je militantny preto, lebo vacsina jeho predstavitelov a aj veriacich vidia v zapadnej civilizacii "nepriatela". Doporucujem si skusit najst zaznamy arabskych televizii a pochopis o akej propagande to je. A nie je zaujem o nejaku diskusii z ich strany. To ze sa najdu svetle vinimky povazujem za optimistikce, ale prilis by som to neprecenoval. Dnesny problem sa totiz velmi lahko moze poriadne zradikalizovat. A zarukou zlepsenia vztahov nie je ani zlepsenie socialnych a ekonomickych podmienok, ci slobod v arabskych (islamskych) krajinach.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group