ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Kombinácia
autor: Jozef Filko
pridané: 16-11-2005 12:07


"Vyborne, tak sa pozrime na osud zidov vo vztahu ku krestanom ci kriziackym vypravavam v tejto dobe. Ked sa pytas, kde ma korene moderny anstisemitizmus, tak je treba zacat niekde tu a nie u hitlera.(a najma vo vztahu ku katolickemu slovensku/slovenskemu statu)"

Ak si dobre pamatam tak Jan Pavol II. prezentoval velmi jasne stanovisko katolickej cirkvi (a nie len vo vztahu k judaizmu).
Naopak od islamu som ziadnu uprimnu pokoru a ospravedlnenie nikdy nepocul.

Ja islam nepovazujem za militantny iba kvoli koranu (a jeho vykladu). Povazujem ho za taky, pretoze sa tak islam (jeho predstavitelia) spraval a znova sprava. Ak raz pridu mulahovia a ajatolahovia a povedia, ze to bola chyba a ze islam viac nebude pouzivany na ospravedlnenie vrazdenia deti, zien a starcov, ze nebudu podporovat militantov, nebudu hlasat fatwy, ktorych ucelom je vrazdenie, nebudu zakladat a financovat skoly, kde sa deti ucia zachadzat s RPG a AK-47 a a a mohol by som menovat do aleluja.
Potom prestanem islam povazovat za militantny.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group