ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Kombinácia
autor: krtko
pridané: 15-11-2005 17:32


Tam mi prosim Ta povedz, ako sa to podla teba bude dalej vyvyjat a ako chces potlacit extremisticky islam. Urcite si videl male deti ako behaju v arabskych statoch so zbranami v rukach a hraju sa na dospelych a strielaju do vzduchu. Nie, nesedia v skole, ale od malicka ich ucia narabat zo zbranou a ktovie ako im este nabozensky vymyvaju mozog. Co potom z nich vyrastie? Iba dalsi extremisti, ktori ked sa dostanu do EU (ta ich prijme ako utecencov)zacnu znova sirit okolo seba len to co sa zamlada naucili a pomaly rozkladat nase spolocenske a moralne hodnoty. Neviem ci je spravne stale sa hrat na to, ze to nevidime a ze sa nic nedeje a vsetko je v poriadku. ALE NIECO NIEJE. A tlak pomaly ale isto rastie a rastie a rastie ...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group