ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Kombinácia
autor: krtko
pridané: 15-11-2005 15:31


Tak to sa sakramensky mylis, ze sa Islam nesiri europou. Siri sa a bude stale viac. Ak budu europsky politici nadalej taky zhovievavi ako doteraz, tak Ta jedneho dna prebudi spev z islamskej mesity, ktoru Ti postavili na dvore. Presne o tom to je. Stale donekonecna sa ustupovat neda. Kde su hranice? Co ak ich islamisti nepoznaju ? Co ak je ich prvoradou ulohou, tak ako hlasaju nastolit v celom svete Islam za kazdu cenu ? Ako sa potom budes branit ked uz bude neskoro. A co ked ti umierneni vodcovia islamu iba cakaju ako sa bude situacia vyvijat a ak bude vyhravat islam tak sa z nich stanu okamzite radikalny islamisti. ????
Mozno sa Ti zda ze som nejaky terorista co ma rad nasilie, ale presny opak je pravdou. Ibaze neznasam ak mi niekto nieco vnucuje z pozicie sily. A tiez nemam rad prikazy a zakazy, ale rozhodujem sa podla svojho vedomia a svedomia. A tiez sa bojim svetovej dominancie Islamu a toho jeho nezdraveho rozpinania sa za kazdu cenu. ( nie som Krestan skor sa mi paci Budhizmus )


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group