ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Kombinácia
autor: krtko
pridané: 15-11-2005 0:51


Naozaj krasne slova a da sa snimi len suhlasit. A pre tych co chcu len diskutovat jedna otazka. Ako chcete diskutovat s ludmi, ktori podrezavaju hlavy Vasim synom? Preco oni nechcu najprv diskutovat s Vami a potom podrezavat? Aj diskusia ma svoje hranice za ktorymi uz nic neznamena a neda sa nou nic vyriesit. Vtedy nastupuju skutky. Tiez by som bol za diskusiu, avsak len vtedy ak by som diskutoval s ludmi, ktori uznavaju toleranciu ineho nazoru a zdielaju aspon priblizne tie iste moralne hodnoty (nezabijes). V opacnom pripade je to strata casu a konfliktu sa nevyhneme. Ani jedno nabozenstvo nevrazdi vo svojom mene ako to robi Islam.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group