ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Kombinácia
autor: Jozef Filko
pridané: 11-11-2005 10:39


Co moslimovia nerobili?
To hadam nemyslis vazne, este povedz ze ani holokaust nebol. To je fakt do neba volajuca blbost.
A este nieco, vsetky kriziacke vypravy boli odpovedou na utoky islamu, na obsadenie krestanskych uzemi (byvala vychodna rimska risa ...), na vrazdenie, znasilnovanie atd. Vtedy na obsadenych uzemiach mali "neveriaci" len tieto moznosti, bud mali "stastie" a platili dane za to ze su inoverci (co si mohol dovolit len bohaty clovek), alebo presli na islam alebo ich zabili. Nemali rovnake prava, slobody, nehovoriac o spolocenskom natlaku (predsudkoch ...) atd.
Iste ze neboli z naseho pohladu uplne spravne ani kriziacke vypady, akurat doba bola trosku odlisna ako je dnes, bol stredovek a aj priority hodnot boli ine.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group