ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Kombinácia
autor: D
pridané: 11-11-2005 8:51


uz sa na to nevladzem pozerat.

"1000% Suhlas.
Islam je uz vo svojej podstate zly a neznasanlivy s inymi svetovymi nabozenstvami. Kto je neveriaci je nepriatel a zasluzi si smrt. Podstata je v nasilnom vynucovani viery, co je maximalne skodlive, tak ako boli kedysi kriziacke vypravy. Ibaze kriziacke vypravy nezasiahli do zivota tolkych ludi ako dnes islam. Vyvoj situacie vidim dost skepticky a myslim si ze sa schyluje k nabozenskej vojne svetoveho rozsahu. Vsetci proti islamu. Inak nebude inej volby ako tej, aby nase deti nedobrovolne konvertovali na islam. (Bohuzial) :-(( "

Islam je...?

Kde su teraz tie precitlivele reakcie, ktore sa mi tu podsuvali, akoze takto pristupujem ku krestanstvu.

Nie je.

"Ibaze kriziacke vypravy nezasiahli do zivota tolkych ludi ako dnes islam"
Relativizmus ako vysity - vrazdenie, znasilnovanie, nesilne tlacenie do inej viery(co ani moslimovia nerobili), rabovanie a nielen moslimov/arabov ale aj krestanov sa ti zda takym malym zasahom do zivotov?

Kriziacke vypravy vs .islam
Potom ked uz, tak Kriziacke vypravy - krestnstvo vs. terorizmus(ale to potom v rovnakom zmysle aj krestanstvo, Irsko, Izrael v case vzniku ...) - islam(ale aj krestanstvo, Irsko).? Alebo je to predsa len trochu inak?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group