ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Kombinácia
autor: Zolo
pridané: 09-11-2005 23:15


Na nepokojoch je velmi malo Francuzskeho a Islamskeho. Skor ide o problem spodiny vyspelych krajin nasej zapadnej civilizacie. Podobne udalosti boli v New Orleanse, Los Angeles minuleho desatrocia ci Francuzsku v sestdesiatich rokoch, ked auta podpalovali bohati synackovia.

Vacsina nespratnikov je vo veku 12 az 25 rokov. Vsetci do jedneho podpaluju vlastne okolie. Nicia vlastne Luniky IX. Vlastnych obchodnikov. Ani ich nenapadlo podpalit Sorbonnu, alebo Louvre. Proste iba bezcielne reaguju na svoj beznadejny osud.

Ti co sa z francuzskych Lunikov dostali von nepodpaluju. Ich potomkovia takisto nie. Treba teda vsetkych dostat z beznadejnej situacie von. Bude to vsak stat peniaze.

Nezabudnime, ze aj mnohi z nas sme vzdelani so zrucnostou existovat v 21. storoci iba kvoli tomu, ze skurveni komunisti vystudovali nasich rodicov. V rodinach kde takisto vladla beznadej, bezcielnost a negramotnost. Auta sme nepalili. Neboli. Ale bicykle kradli o sto sest!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group