ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Kombinácia
autor: neferankh
e-mail: suc.ondrej@zoznam.sk
pridané: 08-11-2005 17:18


"A v prípade nutnosti aj postupnej deportácie časti tejto navýsosť neprispôsobivej komunity."

nemozes deportovat obcanov mimo uzemia statu je to proti nejakej charte osn o ludskych pravach....

"Problémom je aj naša dvojtvárnosť a pokrytectvo. Hovoríme čosi o slobodnom obchode ale našim prístupom vehementne mu bránime. Nezmyselnými colnými opatreniami bránime aj tým málo produktom, ktoré z tejto oblasti by ku nám mohli plynúť a vice versa o niečo znížiť prílev imigrantov."

vies co to je Barcelonsky proces.... to je prave to co ty pokladas za riesenie tohto problemu...teda financna pomoc MEDA.... a plan na vytvorenie zony volneho obchodu do roku 2010...medzi arabskymi statmi stredomoria...Maghreb a Mashrek a EU...

ako vidis ani to nie je zarukou pokoja...

a to uz nehovorim o tom ze preco by sme ich mali podplacat aby boli vklude...

pomahat radit ano....aj grantovat keby sme mali dobre srdce...

ale nezmyselne liat miliony euro ktore su ajtak prehajdakane vselijakymi Kaddafmi, Assadmi a Mubarakmi?????...tam nie je cesta...

"Druhá príčina musí tkvieť v islame. Ako sa dá vysvetliť skutočnosť, že či bohatí, či chudobní moslimovia tak nenávidia našu civilizáciu?"

no netvrdim ze nemas pravdu....ale si uvedom ze v krestanstve tkvela pricina palenia bosoriek a kriziackych vyprav...v zapadnej politickej tradicii tkvela pricina fasizmu...
....
takze to ze nejaky svetonazor moze splodit aj monstroznu a uchylnu ideu(ologiu) este neznamena ze samotny ten svetonazor je zly!

"Chudoba je, bohužiaľ, na veľkej väčšine tejto planéty. Napriek tomu tak koncentrovanú nenávisť prechádzajúcu do činov nevidíme u príslušníkov iných rás a náboženstiev. Veď nemali by dôvod na podobné chovanie Viernamci, Myanmarci, Indovia, subsaharskí černosi, mulati a Indiáni v Južnej a Strednej Amerike? No určite mali, ale nerobia to."

o francuzsku 100percent suhlas....

indovia ktory ziju vo VB take chovanie maju z casu na cas ako ukazuje vyssie niekto...
vietnamci priali inu ideologiu....teda tiez su niecim nakazeny....deto myanmarci...indianou je malo....a mulati zili v polofasistickych autoritativnych rezimoch...

no a to co robia subsaharsky cernosi je nieco omnoho hrozostrasnejsie ako islamizmus...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group