ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: zbabelost...
autor: j.
pridané: 08-11-2005 13:36


Uhmm, ehmm, ono ak ta nehomogenna skupina pozostava z niekolkych tisicov, vyzaduje si to uz urcite sofistikovane postupy pri "obnoveni poriadku" - ono totiz bolo nutne OBNOVOVAT aspon zadanie zakonnosti a poriadku, kedze dochadzalo k RABOVANIU, skodam na majetku a ak by PZ SR nebol razantne zakrocil, dockali by sme sa aj nejakych tych vrazd - ono je uz len otazkou casu, kym rabujuci dav narazi na obet, ktora je iba o kusok menej chudobna ako oni a rozhodne sa (pri nefungujucich statnych organoch) branit sa sama... :-(

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group