ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

Nedostatocna tvrdost
autor: krtko
pridané: 08-11-2005 0:15


Osobne si myslim ze francuzska vlada zaspala. Pretoze ak rebelanti nemaju uctu k ostatnym ludom a nicia vsetko co im pride pod ruku netreba mat s nimi zlutovanie. Presne tak ako ho ani oni nemaju voci druhym ludom. Mali uz davno pouzit ostre strelivo a mozem Vam garantovat, ze rebeli by si to rychlo rozmysleli. Ibaze sa Francuzsko hra na demokraticku krajinu a toto sa mu aj vypomsti. Ja osobne by som necakal zo zalozenymi rukami, keby mi niekto podpaloval auto a dam ruku do ohna ze ani vacsina z Vas. Kazdy by mal mat pravo branit si svoj majetok. Aj nasi rolnici vo vzahu k Ciganom. Pretoze clovek nenadobuda majetok zadarmo a okamzite ale musi nan tvrdo pracovat a preto nechapem civilnych Francuzov, ze nic nerobia.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group