ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Zlyhanie multi-kulti
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@slovnaft.sk
pridané: 07-11-2005 9:17


USA mali pod priamou kontrolou prakticky takmer všetky štáty strednej a južnej Ameriky. Tento priestor považovali za svoj "dvorček" a počas celého 19. a 20. storočia priamo či nepriamo zasahovali do dejín celého kontinentu. Boli to nátlaky, podpora opozície, ozbrojených protivládnych skupín (dnes by sme ich nazvali teroristami) i priame vojenské intervencie. Mnohé z týchto štátov mali len bábkové vlády ovládané z USA - napr. Kuba, Haity, Panama. USA sa nesprávali horšie ako ostatný a určite patrili k "osvietenejším" veľmocia a napr. so ZSSR sa nedajú ani porovnávať, ale ani oni nie sú bez poškvrny.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group