ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: J.Lescautova + francuzska armada
autor: Lukas Krivosik
pridané: 06-11-2005 18:57


"Az tym by pichli do osieho hniezda francuzskej hrdosti."

Francuzsko a hrdost??? Francuzi a namyslenost, Francuzi a domyslavost, Francuzi a naodovodnena pycha - to su slovne spojenia, ktore ma v suvislosti so Zabozrutmi napadaju.

Francuzska hrdost padla pri Verdune.

Velmi sa mi paci, co napisal Jozef Filko o tom mestecku na Floride, ktoreho obyvatelia ziju este v dobe obcianskej vojny. Bez srandy: priklad by sme si mali brat z tychto Juzanov, nie z Zabozrutov.

Najviac som sa ale obaval, ze media a ludia to zase budu vykladat v duchu tuto nasho Kazatela. Teda "chudaci Arabi, je to socialny problem, we shell overcome..."

Preco v Britanii sa Indovia neburia? V Britanii je nizka nezamestnanost. Aj ked aj tam robia obcas bordel, toto co v Parizi sa v Anglicku este nestalo. Je to kriza francuzskeho socializmu, multikulturalizmu a ocividne zlyhal aj model sekularneho francuzskeho republikanizmu.

Kde je Legion Entranger?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group