ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

J.Lescautova + francuzska armada
autor: Penďo / M.P.
e-mail: martin.pener@prave-spektrum.sk
pridané: 06-11-2005 17:49


Viem ako by sa to asi vyvijalo: niektora z dcer Julky Lescautovej by isla okolo vandalov, oni by zistili ze je dvera policajnej komisarky a zajali by ju. Preto by sa medzi nich infiltroval Enguma - ten cernosky detektiv. Julka by to zmakla a na zaver obligatna prezentacia rodinneho stastia a dusevne nalomenych vandalov.

Na margo nasadenia francuzskej armady. To by museli vandali najprv podpalit niekolko Peugeotov, Citroenov alebo Renaultov na Champ Elyse, splhat po Eifelovej vezi a v Luvri potrhat Monu Lisu. Az tym by pichli do osieho hniezda francuzskej hrdosti. Az potom by Francuzi citili ze nebezpecenstvo prekrocilo pomyselnu "Maginotovu liniu". Zatial sa nasilnosti odohravali len v getach.

Inak vtipna reportaz dnes bola na TA3, Francuzi vyzvali obcianskym pochodom k ukonceniu nasilia. To je ako demonstrovat pred poliklinikou, za ukoncenie chripky.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group