ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

Komentare nemeckej TV
autor: Jozef Filko
pridané: 06-11-2005 17:19


Vcera som sa dobre pobavil na komentaroch RTL a tusim VOX. Nemecky redaktori RTL cele nepokoje povazuju za neriesenie socialnej otazky pristahovalcov, ktory chcu len upozornit vladu na svoje socialne problemi.
Napriklad ze nemaju dokoncene skoly, ze sa flakaju v bandach a fetuju, ze nemaju pracu, lebo nemaju potrebnu kvalifikaciu. A este aj ten chlast je tak priserne drahy.
Najlepsie je, ze dokopy nikoho nezaujimaju obycajni ludia, ktory prisli o svoj majetok. Zaujimave bola aj vypoved redaktora tusim STV, ktoremu ukradli kameru a ked volal na policiu, tak mu odpovedali len odkazovace.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group