ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Zaujímavé
autor: Jozef Filko
pridané: 06-11-2005 17:09


Osobne si viem dobre predstavit zakon aky ma Florida. Teda, ze mozem seba a svoj majetok chranit pouzitim sily aj na verejnosti. Nepokoje akejkolvek bandy (biely, cierny, farebny...) by sa velmi rychle skoncili, ak by zacali s vandalizmom (cena brokovnice alebo gulovnice v K-marte je cca 250$ - urcite menej ako poistka na auto).
Celkom smiesna mi pride predstava, keby tito importvani "Frantikovia" prisli podpalovat auta do mestecka ako je napriklad Beethlo nedaleko Orlanda. Obyvatelia tam ziju v predstave, ze obcianska vojna este neskoncila a vsade je vidiet vlajky konfederacie. Po prvom vyhorenom aute, by vacsina vandalov skoncila obesena na kandelabroch, pekne na vystrahu. A ani by sa neobtazovali volat Serifa.
A este k tomu starostovi New Orleans, nie len ze je demokrat, ale je aj clen komunity (rasy), ktora najviac rabovala. New Orleans bolo/je povazovane za "europske mesto", je jednym z najliberalnejsich miest v US.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group