ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

Zlyhanie multi-kulti
autor: Lukas Krivosik
pridané: 06-11-2005 12:21


Pozeral som teraz spravy a nepokoje sa uz rozsirili do centra Pariza. Je to ocividne zlyhanie multikulturalizmu. Zabozruti si mozu povedat: "Ted jiz mame coz jsme chteli". Sucitim s nimi, lebo predsa len su mi blizsi ako Cvargistanci, ale obavam sa, ze to Frantici zase len vyriesia vyssimi davkami pre farebnych.

Ale jedna vec ma naplna spokojnostou. Kolkokrat nam sem prisli kadejaki zapadoeuropski Van-Der-Tajtrlici kazat, aki sme rasisti, ake neprimerane nasilie sme pouzili pri potlacani romskych nepokojov a podobne.

Som zvedavy na to humanne a socialne vyriesenie tejto situacie. Ale dobre im tak! To maju zo svojej fraternite a egalite.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group