ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

RE: Zaujímavé
autor: Lukas Krivosik
pridané: 06-11-2005 11:53


Vidis, ked boli u nas romske nepokoje, bola povolana armada a bol pokoj. Nuz ale vyzera to tak, ze Sarkozi nema gule na povolanie vysadkarov. Pripominam len, ze ked boli v Los Angeles v roku 1991 rasove nepokoje, Bush starsi povolal Narodnu gardu, ktora velmi rychlo obnovila poriadok.

Je zaujimave, ze Frantici boli skodoradostni, ked farebni vandali ovladli docasne New Orleans. No napriek neschopnemu guvernerovi (za demokraticku stranu), obnovili vojaci poriadok za par dni. Frantici si dnes nevedia poradit s par vytrznikmi v uliciach vlastneho hlavneho mesta.

Myslim, ze Amici zvladli New Orleans lepsie, nez Zabozruti Pariz.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group