ISSN 1335-8715

06-11-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

„Francúzi! Povedzte, čo chcete, a my vám povieme, že nie!

Po 37 rokoch Francúzsko o sebe opäť dáva vedieť rebéliami v uliciach. Tento raz však v réžii neeurópskych prisťahovalcov. Multikultúrna spoločnosť je nebezpečná utópia. Európe však hrozí dvojaké nebezpečenstvo. Ak nezastavíme vyčíňanie prisťahovalcov, urobia to za nás pravicoví extrémisti. Kto dá záruku, že sa demokracii nevymknú z rúk a že sa Európa nevráti do tridsiatych rokov?

Reakcia na príspevok

Zaujímavé
autor: Ledy
e-mail: Ledy@pobox.sk
pridané: 06-11-2005 9:07


Takže frantíci si nevedia poradiť s Arobo-černochmi :D Tak im treba, čo ja mám osobné skúsenosti s Francúzmi tak musím povedať, že je to jeden namyslený národ, ktorý očakáva, že mu bude za niečo preukazovaná úcta a všetci ostatný sa na neho majú pozerať ako na vzor. Nebola im dosť dobrá katolícka cirkev tak si importovali Islam, ešte budú v dobrom spomínať na farárov keď im tam budú mladí arabi vykrikovať "Aláh Akbar" na ulici a podpaľovať autá.

Článok problém celkom dobre vystihol, Európania sú proste príliš "fajnový" na špinavú robotu a preto si importujú "barbarov". Problém, že barbari môžu byť síce divoký primitívi, pre ktorých sú naše "hodnoty" zdrap papiera, ale sa zároveň neboja až tak o svoje pohodlie. Pokiaľ niekto pochádza z chatrče niekde v džungli tak sa nebojí že bude bývať na ulici kde si aspoň čo to vyžobre, takže vyhrážať sa im nejakými sankciami nemá význam, skôr ich to ešte len naštve.

Pokiaľ s nimi neurobia poriadky poriadkové sily tak fakt hrozí že prevezmú "spravodlivosť" do svojích rúk extrémisti, a tí si myslím, že ich budú strieľať
až kým ich nevystrieľajú všetkých. Na mieste policajtov v Paríži by som sa s nimi nehral. 20-30 mŕtvych vandalov a bol by pokoj, posrali by sa a pokiaľ nie tak to číslo zvýšovať o 10 až kým pokoj nebude.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group