ISSN 1335-8715

Vladimír Palko

Palko o Lisabonskej zmluve

Už už sa zdalo, že Lisabonská zmluva prejde bez diskusie a verejnej oponentúry. Potom sa neočakávane stala predmetom vnútropolitických sporov medzi koalíciou a opozíciou. Systematicky ju odmieta jedine KDH a jeho poslanec Vladimír Palko v nasledujúcom prejave, ktorý zaznel v NR SR, ozrejmuje, prečo zmluva ohrozuje našu slobodu.
31-01-2008 | EUtópia

Vladimír Palko

Ekonomika konzervatívnej solidarity

Kandidát na predsedu KDH Vladimír Palko dnes predstavil prvú časť nového ekonomicko-sociálneho programu Ekonomika konzervatívnej solidarity. Nesie názov: "Ako prosperovať a nevymrieť". Predstavil tiež kandidáta na nového podpredsedu pre ekonomiku, Milana Krajniaka.
22-02-2007 | Slobodný trh

Vladimír Palko

Jazyk pani Černej

Pani poslankyňa Eva Černá povedala: "Bolo by veľmi dobre, keby sa Cirkev zamerala na teplošov vo svojich farách a farnostiach po celej Európe. Dobre viete, koľko škandálov vyšlo na povrch zemský." Málokedy sa podarí vysloviť tak stručný výrok s tak mnohovrstevnatou inkonzistenciou. Černá tak reagovala na výroky pápeža o neprípustnosti homosexuálnych partnerstiev. Dovoľte pár poznámok.
31-05-2006 | Kultúrna vojna

Vladimír Palko

Som na strane obetí

Denník SME nedávno položil otáznik nad trestom desať rokov väzenia pre 18-ročného kriminálnika, ktorý dvakrát ukradol bicykel a dvakrát sa dopustil ozbrojeného prepadnutia benzínovej pumpy. Rovnaký otáznik položil i Kornel Földvári v článku "Bude sa aj upaľovať?" (SME, 22.4.). Dovoľte niekoľko poznámok.
04-05-2006 | Kultúrna vojna

Vladimír Palko

Homosexuálna kauza v zápase o kultúru a slobodu

Aj keď sexuálna orientácia je osobnou vecou každého jednotlivca, rôzni aktivisti z nej neustále robia politikum. S láskavým dovolením redakcie časopisu Impulz uverejňujeme komplexnú analýzu a konzervatívne stanovisko k homosexuálnej kauze z pera ministra vnútra a podpredsedu KDH, Vladimíra Palka.
26-06-2005 | Kultúrna vojna

 

Vladimír Palko

publikovaných článkov:
5

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group