ISSN 1335-8715

Vladimír Dolinay

Vyhlásenie iniciatívy VEREJNOSŤ ZA SÚČASNÚ STV

Vyjadrujme nespokojnosť s krokmi iniciatívy Verejnosť za verejnoprávnosť. Nesúhlasíme s mnohými argumentmi, ktoré používajú. Súčasné vedenie STV považujeme za najlepšie vedenie televízie od osamostatnenia Slovenskej republiky. Práve teraz, keď je Slovenská televízia v najlepšom stave, v akom kedy bola, je na ňu vytváraný najväčší tlak a podlieha mnohým, niekedy až neopodstatneným útokom.
07-06-2005 | Slovenská otázka

Vladimír Dolinay

Počuli ste o tom?

Pred takým trištvrte rokom, hovorili vám niečo mená ako Karin Olasová, Lucia Uličná, Jožo Suchý, Peter Konček, Robo Mikla, Lenka Slaná alebo rodinka Mojsejovcov? Už ste o nich počuli?
15-02-2005 | Slovenská otázka

Vladimír Dolinay

Rozhovor s M. Lopatom, predsedom ODM

"Pokiaľ by sa nám podarilo zabrániť prijatiu novely Zákonníka práce v takej forme, v akej ju predkladá ministerstvo, považoval by som to za jeden z najväčších úspechov ODM vôbec", hovorí v rozhovore pre Pravé spektrum Miroslav Lopata, predseda ODM
05-06-2001 | Rozhovory

Vladimír Dolinay

Prezentácia ODM-BA, a jej jednotlivých sekcií:
1. sekcia kultúry

Občiansko-demokratická mládež Bratislava sústreďuje množstvo aktívnych, ambicióznych a iniciatívnych mladých ľudí s rôznymi zameraniami a záujmami. Aby sme uspokojili čo najviac ľudí s rôznymi záujmami, všetci naši členovia môžu pôsobiť v nejakej sekcii, ktorú si sami vyberú a ktorá združuje mladých ľudí s podobnými názormi. Vsetky tieto sekcie sa môžu vyjadrovať k aktuálnym spoločenským problémom, navrhovať riešenia, iniciovať kampane a projekty.
05-04-2001 | Rôzne

 

Vladimír Dolinay

e-mail:
dolinay@pobox.sk

publikovaných článkov:
4

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group