ISSN 1335-8715

22-02-2006   Martin Pener   Združenie Pravé Spektrum   verzia pre tlač

Zápisnica z Valného zhromaždenia občianského združenia Pravé Spektrum

Prvé Valné zhromaždenie občianskeho združenia Pravé Spektrum sa konalo v stredu dňa 22. februára 2006 v Bratislave na Prievozskej ulici v Bratislave (obchodné centrum Apollo).

Pridať nový príspevok

jeeej
autor: romco
pridané: 08-03-2006 18:03


tak toto je supeer to si uloziim heheee:)))))

dalsie vytahove zdruzenie si robi schodze a hlasuje? :)

drzim palce a sice:

clenom valneho zhromazdenia
predsedom a podpredsedom
clenom kontrolnych a inych organov
sekretarom editorom a redaktorom
a vsemoznym inym funkcionarom:))

s pozdravom romco bez trojitej funkcie:)

RE: jeeej
autor: Ondrej Jombik
e-mail: nepto@platon.sk
webstránka: http://nepto.sk
pridané: 27-03-2006 20:18


Dakujeme, svojich fanusikov si vazime!
RE: jeeej
autor: Borisko
pridané: 10-06-2007 10:57


Prosííím Ťa, čo čakáš od SZM? :-)
Dve deti si založili stranu, no! Však sa ani nezmohli, aby Ti nejako normálne odpovedali. Jeden z nich je dokonca taký šikovný, že sa nechá odfotiť tak, že v pozadí možno prečítať názov ich chlebodarcov...... Proste mysliteľ :-)
Ale inak sú samozrejme objektívni a zúriví antificovci sú len čírou náhodou, ich chlebodarcovia s tým nepochybne nemajú nič spoločné.
Ostáva len dúfať, že Krivošík zdarne dokončí štúdium a - vráti sa odkiaľ prišiel.
Obávam sa ale, že smeruje do politiky. Demagóg (koruna rastie vďaka Dzurindovi, ktorý ale náhodou nemá výkonnú moc), zavádzač (vraj neznášame USA kvôli Ficovi. Omyl. Neznášame ich lebo je to pripečená krajina, Fico s tým nič nemá), amatér (Hostel porovnáva s filmami o Draculovi, pričom mu úplne uniklo, že gróf Vlad Tepes je historická postava a Hostel americká kravina) a klamár (hajzli, čo zabili Cervanovú sa podľa neho do vyšetrovania ani nepoznali) sa im tam veľmi hodí. Má štylisticky vycibrený štýl, priam predurčený do literárnych súťaží mládeže, čo na tom, že obsah jednoducho nie je pravdivý? Volič SDKÚ je človek jednoduchý, tomu to nedôjde. Stačí donekonečna (ozaj, dokedy ešte, deti?) omieľať o zločinoch komunizmu (25 roční o tom predsa vedia najviac), všetko, čo má byť v prospech obyvateľov tejto republiky nazvať "ľavičiarstvom", alebo "populizmom" a jednoduchý volič si ani nespomenie, ktože predal SE, druhý najziskovejší podnik v republike (!!), Enel-u, že? Alebo, ktože poslal do Iraku vojakov, ktorých nestiahnutie teraz Ficovi ostro vytýkajú?
Uvidíš, v najbližších voľbách bude na ich kandidátke (pokia nebol už na týchto, hohoho) ako "mladý ambiciózny právnik, dlhoročný literát a redaktor, človek silného charakteru a odvážnych názorov".
Taký ksicht sa nikdy v živote nebude živiť normálne, len a len drístami.
Je mi z celej tejto stránky na grc.

PS: Pre deti z tejto stránky: Keď Dzurinda vyhral voľby, tešili sme sa, že je po Mečiarovi. Už vám dochádza, prečo vyhral Fico voľby? Nie? Vedel som, takže po lopate: Lebo ľudia mali Dzurindu právom plné zuby, toť vsjo.

RE: jeeej
autor: Fero
pridané: 10-07-2007 10:08


Co je toto za bullshit?

Neviem akych chlebodarcov spominas, ale medzi redaktormi PS vela volicov SDKU nenajdes. Ved si sprav prieskum, urcite Ti radi povedia koho volili.

Domena www.pravespektrum.sk
autor: Ondrej Jombik
e-mail: nepto@platon.sk
webstránka: http://nepto.sk
pridané: 04-02-2007 11:34


Mam dobre spravy - ak si pozriete zapisnicu, v bode 2 vidite ako Pendo napisal, ze som pred rokom spominal, ze nam niekto zaregistroval domenu www.pravespektrum.sk (bola tam traffic sajta)

Tu domenu tento rok nepredlzil, nechal ju vyexpirovat. Dnes o 11:30 tato domena vypadla zo systemu SK-NIC a ja som ju asi 2 sekundy potom hned zaregistroval.

Takze teraz ma Prave Spektrum nielen domenu www.prave-spektrum.sk ale aj www.pravespektrum.sk (bez pomlcky)

Nasa politika sa tymto ale nemeni, primarna ostava stale domena s pomlckou. Tu bez pomlcky dam presmerovat, cize www.pravespektrum.sk -> www.prave-spektrum.sk

Enjoy!

Pridať nový príspevok

 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group