ISSN 1335-8715

05-03-2002   Martin Hanus   Rôzne   verzia pre tlač

Evolučný manifest

Vzhľadom na neustále ohováračské kampane voči našej pravicovej mládežníckej organizácii sme sa rozhodli uverejniť náš dosiaľ utajovaný programový dokument. Ten jasne dokazuje, že nie sme žiadni ultrapravicoví extrémisti, ale uvedomelí, umiernení liberálni konzervatívci obdarení citlivým literárnym pátosom. Zároveň vyzývame našich čitateľov, aby svojimi podnetmi obohatili naše evolučné perspektívy o nové programové prvky, ktoré zrealizujeme, akonáhle sa chopíme k moci. Náš čas sa totiž nezadržateľne blíži...

Pridať nový príspevok

S vaznou tvarou...
autor: Ondrej Jombik
e-mail: nepto@hot.ee
webstránka: http://nepto.sk/
pridané: 07-03-2002 20:19


Este teraz mi behaju zimomriavky po chrbte, ked si spomeniem na inkriminovany utorok, ako ste mi s vaznou tvarou podali vyssieuvedeny dokument s tym, ze toto ma byt Generacny manifest vypracovany ODM Bratislava.

Pekne ste si z nas vystrelili, vsetka cest. Teraz sa majte na pozore, chysta sa odplata. :-)

Dôležité vysvetlenie zo zákulisia
autor: Martin Hanus
e-mail: mhanus@nextra.sk
pridané: 08-03-2002 8:56


Ondrej som rád, že si svojim príspevkom predoslal, že náš Evolučný manifest je číra recesia - i napriek tomu, že mnohé veci v ňom obsiahnuté zodpovedajú môjmu videniu sveta. Recesistická má byť nielen tá pátosná forma (pôvabné slovenské "súc"), ale hlavne okolnosť, že na niektoré "evolučné" návrhy ako napr. väčšinový volebný systém, sú podaktorí naši členovia (adresáti manifestu)doslova hystericky alergický. Preto tento manifest vyvolal v našich radoch dosť veľké zdesenie a pobavenie zároveň.
Horšie je to s reakciou verejného publika. Jeden nemenovaný, mladý, vážený a inak nadpriemerne bystrý politológ (ktorého touto cestou vrelo pozdravujem) ma totiž s úplne vážnou tvárou pochválil za naše evolučné myšlienky. V tej chvíli som zbledol viac ako predseda ODM-BA Michal Šula, keď sme mu ho zas s vážnou tvárou predkladali my.
Takže Ondrej ako vidíš, už som bol potrestaný sám, zľutuj sa preto nad hriešnou dušou...

Inak vyzývam všetkých recesiechtivých, aby sem posielali ďalšie evolučné návrhy, ktoré by sme raz zakomponovali a vydali nejaký EVOLUČNÝ ZBORNÍK.

RE: Dôležité vysvetlenie zo zákulisia
autor: Michal Šula
pridané: 16-03-2002 16:18


Myslím, že ovela viac bledy bol Matej Krkoška, zahraničny to "odbornik" ODM Bratislava. Co sa tyka mojich pocitov nastastsie som tomu veril asi po tretiu vetu.
Halusky
autor: Ladislav
e-mail: lami79@pobox.sk
pridané: 09-03-2002 12:50


Myslim, ze ako taka dobra slovenska haluska by sa to mohlo poslat do novin. Urcite by sme sa mohli pri obrazovkach nasich PCciek bavit na vselijakych reakciach slovenskych "protopolitologov" a ich klonov, ktore sa zvyknu v prehojnom pocte objavovat na roznych quasi diskusnych strankach...
nie haluska, ale "hanuska" :-)
autor: werona
e-mail: weronqa@centrum.sk
pridané: 19-05-2004 11:42


genialne! uz davno som sa tak nepobavila.
:-)))

Pridať nový príspevok

 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group