ISSN 1335-8715

10-01-2002   František Šebej   EUtópia   verzia pre tlač

Ten skutočný dôvod súhlasu

Svojím opatrným súhlasom s tým, čo v Európskom parlamente povedal začiatkom decembra Václav Klaus, som si spôsobil, že ma vo svojom komentári Marián Leško priradil do zvláštnej politickej skupinky - spolu s Jánom Čarnogurským a Robertom Ficom.

Pridať nový príspevok

Konečne!!!
autor: Martin Hanus
e-mail: mhanus@nextra.sk
pridané: 10-01-2002 16:58


Vďaka Leškovi a Klausovi! Šebejova reakcia na Leška a odozva na Klausa je snáď prvým presne cieleným pokusom pomenovať nebezpečné tendencie a deficity tak bezobsažne vzývanej EÚ - myslím pokusom z pera slovenského, demokratického politika.
Aký bude ohlas našej politickej a intelektuálnej špičky, a či vôbec nejaký bude, netuším. V tomto som skôr (euro)skeptický...
Ale treba pokračovať!!!

Zgustol som si
autor: Sergej Danilov
e-mail: danilov@pobox.sk
pridané: 10-01-2002 17:17


S chutou som si precital clanok pana Sebeja. Doteraz som az velmi jednoducho vnimal nasu integraciu a vdaka tomuto prispevku ju vidim este jednoduchsie a jasnejsie, ale z noveho uhlu. Institucie, ktore rozhoduju o rozsirovani EU sa zrejme nezmenia, ale obcania na Slovensku by si mali uvedomit svoju cenu a teraz som este viac presvedceny, ze do EU treba vstupit a zostat samostatni v rozhodnutiach,pretoze samych seba si uz potom ani za euro nekupime.
Doporuceni
autor: Jan Ryjáček
e-mail: ryjacek@konzervativci.cz
webstránka: http://www.konzervativci.cz
pridané: 12-02-2002 21:03


Po delsi dobe jsem opet navstivil tyto skvele stranky a nezbyva mi nez podekovaz p. Sebejovi za dobry clanek, dokazujici, ze eurorealismus neni jen "ceskym špecifikem". Pro zajemce o toto tema doporucuji www.klaus.cz ci si na adrese web.iol.cz/cep muzete objednat na dobirku knihu "Klaus v Bruselu", obsahujici mimo jine faksimilie poznamek V.K. k jeho vystoupeni. Tato kniha drzi pravdepodobne rekord, nebot od napadu n jeji vydani do okamziku zahajeni prodeje uplynulo pouze 5 dni...

Pridať nový príspevok

 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group