ISSN 1335-8715

13-11-2001   Sergej Danilov   Rôzne   verzia pre tlač

Milan Čič je muž, ktorý nevie, že nič nevie

Divadlo Stoka je známe svojími diskusnými večermi Domina Fórum. Tentokrát sa Stoka premenila na malý predvolebný ring. Moderátor Štefan Hríb zrušil predvolebné „ticho“ a vyhlásil kampaň, aby potenciálni župani mohli hlasno zašuchotať svojím perím.

Pridať nový príspevok

Nezávislosť?
autor: Martin Hanus
e-mail: mhanus@nextra.sk
pridané: 14-11-2001 18:27


Sergej, píšeš o tom, že Slovensko ešte nedozrelo na nezávislých kandidátov. Dúfam, že nikdy ani nedozreje. Ktosi raz pekne povedal, že nezávislí sú len mŕtvi. Takzvaná nezávislosť je len úbohá fikcia, za ktorú sa ukrývajú tí, čo nemajú žiaden názor.
Inak k tej diskusii. Bol som tam tiež a celý jej priebeh ma utvrdil v tom, že reforma verejnej správy a vznik krajských samospráv boli úplne zbytočné a našu krajinu ťažko poškodili. Synonymom decentralizácie totiž nie je debyrokratizácia, či liberalizácia. Nové regionálne mocenské centrá túto krajinu len schaotizujú a skorumpujú. Autor to (nevedome) vyjadril vo vete: VÚC bude firma. Takže občiankovia, len pekne naťahujme pacičky, snáď sa nám z verejného koláča čosi ujde...

Pridať nový príspevok

 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group