ISSN 1335-8715

01-10-2001   Robert Mátéffy   EUtópia   verzia pre tlač

Quo vadis Slovensko?

Keď sa v súčasnosti pozriem na Európsku úniu, mám pocit, akoby pred nami stál akýsi obrovský komplikovaný parný valec. Tento valec je obvešaný megalomanskými a lákavými tabuľami s nápismi ako „jednotná Európa“, „multikulturalita“, „tolerancia“, „ekológia“, ktoré navonok vyzerajú skvelo, ale pri bližšom pohľade na ne sa ukážu krvavé fľaky po slovách ako „morálka“, „kresťanská tradícia“, „prirodzené právo“, „sloboda jednotlivca“, „slobodný trh“.

Pridať nový príspevok

Quo vadis everybody?
autor: Wesley Crusher
e-mail: wesley@post.sk
pridané: 01-11-2001 18:51


So znacnym zaujmom som si precital prispevok Quo vadis Slovensko od pana Mateffyho a neda mi, aby som nan nereagoval. Prezentovane nazory patria do notoricky znamych a notoricky opakovanych pouciek nasich slovenskych rychlokvasenych konzervativcov, ktori si, okrem ineho, samozrejme nikdy nenechaju ujst prilezitost stupidne zautocit na homosexualov. Je zarazajuce, ze tato retorika zaznieva od ludi, ktori sa sami pokladaju za demokratov a slusnych, cosi podobne si nedovolia povedat ani v samom HZDS a pan Mateffy sa vyjadreniami zaraduje k ludom typu Slota alebo Moric. Chcel by som sa teda pana Mateffyho spytat, ako mieni riesit objektivne jestvujuce problemy homosexualov, pretoze to sa nijako doslovne v jeho clanku nespomina. Jeho zlcovitostou je priznacna pre ludi s jednoduchymi, populistickymi a kratkymi rieseniami, ktore preferoval napriklad jeden fuzkaty ukricany panko! Co ma so sebou robit slusny, pravicovo orientovany slovensky homosexual, ak sa na neho na jednom brehu usmieva tolerantny marxista a na druhom fasizoidny konzervativec. Snad nech si pocka na dalsi let slovenskych kozmonautov na Mesiac a prihlasi sa, ze ho tam hore kludne mozu nechat, jeho perspektiva bude totiz omnoho lepsia ako tuto dole!
RE: Quo vadis everybody?
autor: Palo Toth
e-mail: palototh@hotmail.com
pridané: 13-11-2001 19:15


Vazeny Wesley z Enterprise,
joke je v tom, ze v otazke homosexualov niet na Slovensku co riesit. Maju take prava ako ostatni obcania.

Pridať nový príspevok

 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group