ISSN 1335-8715

20-01-2005   Imrich Gazda   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Duchovia minulosti

Konštatovanie predsedu parlamentu Pavla Hrušovského, že z politiky sa stáva brutálny zápas o moc, sa stretlo so značným ohlasom. Otázka znie, či je opodstatnené diviť sa nad hodnotovou vyprázdnenosťou nielen slovenskej politiky, ale celej spoločnosti.

Pridať nový príspevok

Nehladajme vinu v politikoch.
autor: liberal
pridané: 26-01-2005 16:23


Autor clanku ma v zasade pravdu. Ale k jeho vyroku :
�Skúsenos� vraví, �e kým budú na popredných miestach stá� žudia, ktorí boli činní nielen v straníckych, ale v akýchkožvek �tátnych zlo�kách pred rokom 1989, nemô�e by� realita iná. �
- mam dost zasadnu pripomienku : Pomylil si PRICINU a DOSLEDOK. To, ze v cele statnych zloziek stoja taki ludia, ako pise, to nie je pricinou , to je DOSLEDKOM stavu spolocnosti. Neda sa ocakavat, ze na vrchol statu sa akosi nahodne dostanu cestni ludia, a tito premenia mentalitu naroda. Na cele spolocnosti stoja taki, ktori su OBRAZOM NARODA.

Nalejme si cisteho vina : Slovaci su taki aki su. Nekritizujme iba ZJAVNYCH nepriatelov. Pozrime sa do �vlastnych� radov � Kto vsetko budoval svoju popularitu na protimadarskych postojoch , proticeskych resp. protiCeskoslovenskych postojoch (aj KDH , ktoreho povodni clenovia posilnovali rady SNS - Klepacova frakcia KDH Dr. Carnogursky poctil bolsevika husaka svojou pritomnostou na pohrebe, dnesna vlada bojuje komunistickymi metodami so Slovnaftom, SMK ale aj dalsi nas zdieraju danami, aby mohli podporovat kolchoznikov dotaciami , ............. )

Slovaci su nacionalisticky nabudeni, socialisticky vychovani ("len ziadnu osobnu zodpovednost" , "stat je zodpovedny za financovanie tvojich deti " ), .........

RE: Nehladajme vinu v politikoch.
autor: jaks5se
pridané: 01-02-2005 21:18


Pan Hrusovsky hovori ze z politiky sa vytrecaju osobnosti a ze je tu brutalny zapas o moc a td ...To co sa na Slovensku deje nema obdoby hadam nikde.Preslapy toho najhrubsieho zrna.Po revolucii sa politici nevedeli vysporiadat s komunistami,estebakmi a roznymi inimi zloduchmi tejto spolocnosti. Teraz sa tymto panom vsetko vracia ako bumerang.Tito novodobi demokrati ako si odchovanci byv.rezimu nadavaju boli komunisti,niektori i gardisti,ale to je uz vsetko prec.To sa dalo cakat ze skor ci neskor tito pani zdvihnu hlavy vyzmykaju tento narod ako sa len bude dat. Na konci budu zmykat ludi v celej Europe, mozno aj na celom svete.Ludia su s toho vsetkeho znechuteni a do politiky cistich ludi uz asi nikto nedostane a ked aj, elita Slovenska na na tohto cloveka vrhne ako hyjena a ked s nimi nespolupracuje roztrhaju ho a na konci aj zavru. Rozbiju mu rodinu, ponizia ho,pripravia ho o zamestnanie,poskodia mu zdravie ako aj jeho rodine,zavru ho na psychiatriu, zbavia ho svojpravnosti a oberu ho o vsetko co este ma. Minuly system nebol zly ,iba ludia ktori ho zneuzivali a toto je memento do buducnosti pre politikov ako aj narod, mozno je este cas na odvratenie tejto hrozby.PS: nech sa do funkcii uz nedostanu znova ti ludia toboz nie ich deti !
RE: Nehladajme vinu v politikoch.
autor: dodik
pridané: 09-02-2005 18:30


nepodoba sa pan carnogursky na pana husaka?
Klepac a Carnogursky
autor: Lukas Krivosik
pridané: 26-01-2005 18:15


Liberal, vo svojej antikadehackej zaslepenosti by si mohol rozlisovat.

Carnogursky ma sice vela vecami vytaca, ale urcite by som mu nevycital, ze sa zbavil nacionalnych socialistov na cele s Klepacom a Oberhauserom.

RE: Klepac a Carnogursky
autor: dodik
pridané: 26-02-2005 14:51


Nehodnoťťe kuchyňu kým sa neservíruje.
re:
autor: Rýchla pôžička
e-mail: rychlaa@pozicka.sk
webstránka: http://rychlepozicky.com/
pridané: 07-05-2009 17:59


http://hypotekarnyuver.com... - výhodný hypotekárny úver pre každého aj pre Vás, hypoúver pre podnikateľov
http://letiskosice.com... - lety aj odlety od aj z Košíc. Košice, metropola východu, lietadlo je aj toto
http://rychlepozicky.com... - rýchle pôžičky rýchla pôžička rýchle peniaze. potrebujete hotovosť alebo letieť lietadlom do Košice? Použite rýchle pôžičky, aj pre podnikateľov a živnostníkov
http://bankplus.rychlepozicky.com... - bankplus banka na Slovensku

re:...
autor: steal
pridané: 26-11-2009 17:02


podobná stránka je aj http://www.vyhodne-pozicky.sk... ...

Pridať nový príspevok

 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group