ISSN 1335-8715

17-12-2004   Matúš Demko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Čo navrhujú komunisti

Komunistická strana Slovenska v novembri pripravila zaujímavý návrh zákona o „nehumánnosti a nespravodlivosti kapitalistického politicko-ekonomického systému, nastoleného na Slovensku po roku 1989“. Predkladajú ho Karol Ondriaš, Jozef Ševc...

Pridať nový príspevok

volici kss
autor: Filip Glasa
pridané: 20-12-2004 9:29


Myslim si, ze volici KSS volili tuto stranu skor z nostalgie, a nemoznosti vyberu nalavo okrem Smeru.Takze ak vacsinou nevolili koli ideologii, pretoze ju uplne nechapu(a ani nemaju snahu ju pochopit), nemozu ani nevolit z nejakeho dovodu nabuduce, proteze nechapu ani kritiku komunizmu.A ani sa nesnazia, staci im spomenut si na lacne mlieko.
Znova komunizmus !
autor: liberal
pridané: 20-12-2004 13:46


Myslim si, ze slovaci by pre osviezenie pamati potrebovali znova obnovit socializmus. A urcite by to pomohlo aj mladej generacii, ktora si socializmus nepamata, a starsim (antikomunistom ) neveria .
RE: Znova komunizmus !
autor: Filip Glasa
pridané: 20-12-2004 16:14


Podobne ako ZVS.Na vojne na nu vsetci nadavali, ako musia chodit v zelenom, a nemozu byt doma a pracovat, nemozu si vybrat, a ake je to tam cele zviazane.
Ked som sa stretnem so znamym z vojny teraz,
dozviem sa ako to bolo fajn ze si sa o nic nemusel starat, a o nicom rozhodovat, a ako tam bolo dobre.

Bla - Bla
autor: Juraj
e-mail: i.kant@azet.sk
pridané: 04-03-2007 2:56


Každý človek má právo veriť v to čo chce . Je to jeho ústavné právo. Každý kritizuje komunistov, no skoro nik vlastne nevie čo to vlastne kritizuje. Pripadá mi to ako domino efekt pri ktorom zakričí jeden "múdry" - to je zlé - snažme sa to zlikvidovať a zadupať pod zem. A celé stádo to po tom oslovi bľačí a opakuje i keď vlastne nevie o čo ide. Kto chce kritizovať, mal by najprv poznať to čo kritizuje. Jednoducho zistiť si pravdivé informácie. Odporúčam preto nasledovné stránky. www.kss.sk www.komunisti.sk a www.vzdor.sk

Pridať nový príspevok

 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group