ISSN 1335-8715

29-09-2005   redakcia   Akcie   verzia pre tlač

Reakcia na príspevok

Lukas Krivosik :
autor: LIBERTARIAN
pridané: 03-10-2005 15:47


Fuj, znova sa neviem ovladnut a odpoviem „slovami P.Frisa“ na otazku „preco ohrozeniu ludskeho zivota moze lepsie zabranit stat zakonom ako prirodzene komunity prirodzenym komunitovanim..... “:

„ Stat ovladnu konzervativni politici, a tito mozu prisnymi zakonmi prinutit lekarov, aby konali presne v sulade s konzervativnymi a krestanskymi zasadami – teda ZIADNE interupcie, ZIADNE eutanazie, ziadne UMELE oplodnovanie, ziadne klonovanie, ... A ak na zachranu ludskych zivotov nebudu postacovat financie z poistenia a z dani, tak zvysime (trebars aj na 99 % ) dane , aby sme este par ludi zachranili. Lenze – ak bude zdravotnictvo “libertarianske” , tak bude vsetko zavisiet “od svedomia lekarov”, od disponibilnych penazi v zdravotnych fondoch, od dobrovolnych darcov, od samotnych pacientov, ... A my krestania NEMOZME PRIPUSTIT taketo zneuzivanie slobody. “ .

Takto nejako by odpovedal P.Friso , keby dokazal byt na chvilku UPRIMNY.

Skus porozmyslat, ci v horeuvedenych slovach nie je vystihnuta PODSTATA Frisovho chapania. Resp. podstata paleokonzervativneho myslenia.


A k Frisovmu nazoru, ze : „Az na to, ze Tiso v case odsunu nevedel, ze cestuju do plynu... “
- nuz, to uz je tuhy tabak. Prezident „nevedel .... “ ale kludne ich predhodil cudzej armade. A este fasistom za to platil. Toto by som nedokazal urobit ani zo svojim psom. Iba tvrdy cinik sa moze takto vyjadrit. Ak sa vy krestania neohradite voci takymto "krestanskym" nazorom, tak .......?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group