ISSN 1335-8715

29-09-2005   redakcia   Akcie   verzia pre tlač

Reakcia na príspevok

RE: libertarianizmus = heréza ?
autor: LIBERTARIAN
pridané: 03-10-2005 15:30


Fuj, znova sa neviem ovladnut a odpoviem „slovami P.Frisa“ na otazku „preco ohrozeniu ludskeho zivota moze lepsie zabranit stat zakonom ako prirodzene komunity prirodzenym komunitovanim..... “:

P. FRISO : „ Stat ovladnu konzervativni politici, a tito mozu prisnymi zakonmi prinutit lekarov, aby konali presne v sulade s konzervativnymi a krestanskymi zasadami – teda ZIADNE interupcie, ZIADNE eutanazie, ziadne UMELE oplodnovanie, ziadne klonovanie, ... A ak na zachranu ludskych zivotov nebudu postacovat financie z poistenia a z dani, tak zvysime (trebars aj na 99 % ) dane , aby sme este par ludi zachranili. Lenze – ak bude zdravotnictvo “libertarianske” , tak bude vsetko zavisiet “od svedomia lekarov”, od disponibilnych penazi v zdravotnych fondoch, od dobrovolnych darcov, od samotnych pacientov, ... A my krestania NEMOZME PRIPUSTIT taketo zneuzivanie slobody. “ . Howgh.


Takto nejako by odpovedal P.Friso , keby dokazal byt na chvilku UPRIMNY.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group