ISSN 1335-8715

29-09-2005   redakcia   Akcie   verzia pre tlač

Reakcia na príspevok

Toto?
autor: PeterS
pridané: 30-09-2005 10:06


Boze, toto mi oko vypichlo uz nacisto:
„byť chorým nie je úplne nezávislé od vedomej vôle.... Výkon človeka nie je len výsledkom jeho fyzického stavu, do veľkej miery závisí na jeho rozume a vôli.... Deštruktivistické hľadisko poistenia proti chorobe a úrazu leží hlavne na fakte, že tieto inštitúcie podporujú nehody a choroby, bránia zotaveniu, a často vytvárajú, utvrdzujú alebo predlžujú funkčný neporiadok, ktorý nasleduje chorobe alebo úrazu... " Mises
atd.
To vazne nad takymito ch..ovinami spekulujete? Ved to je hovadina najhrubsieho zrna? Asi je fakt, ze civilizacia je v upadku, ak sa taketo veci tlacia a citaju.
Poistovna vas skor zavrazdi nez preplati. Kto ma taku poistku, aby si mohol dovolit byt PN? A ten kto ma, mal vysoky zaklad, resp. mal pripoistenie a teda to bude "sikovnik". Ten myslim pracovat nemusi. A ani nie je trnom v oku moralistov, ze nepracuje a natrca ruku. Zvecsa si uz davno poriadne hrabol.
Prosim vas, decka, spytajte sa obcas rodicov, ako to naozaj je.
No, chcem vidiet tem poistovaci raj v strednej europe, kde je poistka lakadlom. Poistenci su lakadlom pre poistovne, nie naopak.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group