ISSN 1335-8715

06-05-2010   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

CEQLS: Charles Murray: Kolaps sociálneho štátu

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika vás pozýva na prednášku v rámci cyklu Conservative Economic Quarterly Lecture Series /CEQLS/. Tento krát bude na tému "Kolaps sociálneho štátu a európskeho sociálneho modelu" prednášať Charles Murray z American Enterprise Institute.

Reakcia na príspevok

RE: DOKAZ
autor: jj
pridané: 18-06-2010 17:40


Vy mi nerozumiete:). Ano, Vase prispevky, pokial sa teda z casu na casu neodhodlate napisat nieco rozumne (kedy naposledy?), mozu byt vhodnym stimulom.

Prispevky z Vasho neskoreho obdobia su v mojich ociach skor prijemnou kratochvilou, ktora svedci o nemohucnosti lavica (podobne ako mnohe ine internetove pociny lavice).

Cize s tymto ziadny problem. Vitana zabava.

Pokial vsak mate o sebe mienku, ze vediete zo slonovinovej veze vzdelanosti akesi socialne experimenty, tak to Vas musim sklamat:). Uspesnost takychto experimentov az nebezpecne koreluje s nudou Vasich "kralikov".

Namiesto tychto reci by ste mohli skusit poodhalit ten tajomny prazdroj, o ktory sa Vas socialny konflikt bude moct opriet. Co Vy nato?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group