ISSN 1335-8715

06-05-2010   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

CEQLS: Charles Murray: Kolaps sociálneho štátu

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika vás pozýva na prednášku v rámci cyklu Conservative Economic Quarterly Lecture Series /CEQLS/. Tento krát bude na tému "Kolaps sociálneho štátu a európskeho sociálneho modelu" prednášať Charles Murray z American Enterprise Institute.

Reakcia na príspevok

DOKAZ
autor: Tralos
pridané: 15-06-2010 16:29


Na webe, ktoreho link je vo Vasom profile, sa pise:

The courage to make a difference, the Congress, the highest decision-making body of the organisation, adopted statements on each of the four key issues under discussion: climate change, peace and the resolution of conflicts, the world economy, including the current food crisis and the question of migration.


Takze, ktore 4 hlavne temy?

1. globalne oteplovanie - to je zivotne prostredie

2. konflikty- po otvoreni sa ukaze, ze znacna cast temy je ohladne konfliktu na blizkom vychode, nasleduje Afrika t.j. treti svet...

3. potom vseobecna tema svetova ekonomika, kde sa kladie doraz na potravinovu krizu a otazku migracie, ktoru Vy nepovazujete za problem. Ale teda: otazka potravinovej krizy je problemom krajin tretieho sveta(zapadne kapitalisticke krajiny ju nepocituju ako palcivu), a otazka migracie je hlavne otazkou mensin, nakolko problemy s migraciou su nerozlucne a prednostne spojene s riesenim problemu koexistencie domacej vacsiny a migrantov-mensiny.

Takze aj na webe, ktory Vy uvadzate, sa potvrdzuje, ze hlavne temy sucansje lavice su niekde inde, nez socialny konflikt v celosvetovom meradle vyspelej krajine EU, kde teto konflikt ma byt nasledkom pravicovej politiky...

Roman


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group