ISSN 1335-8715

06-05-2010   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

CEQLS: Charles Murray: Kolaps sociálneho štátu

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika vás pozýva na prednášku v rámci cyklu Conservative Economic Quarterly Lecture Series /CEQLS/. Tento krát bude na tému "Kolaps sociálneho štátu a európskeho sociálneho modelu" prednášať Charles Murray z American Enterprise Institute.

Reakcia na príspevok

RE: Volby 2010
autor: Tralos
pridané: 15-06-2010 16:00


Co badam je, ze opat reagujete nie-vecne. Je nutne odcitovat z diel Marcuseho, ikonu novej lavice, alebo poukazat na agendu, s ktorou lavicove strany na zapade idu do volieb?

Je nutne aj citatmi zo zasadnych dokumentov relevantnej a ako tak vplyvnej lavice na zapade dokazovat opatovne Vasu nevedomost, ako to uz bolo urobene dva krat?

Byt Vam, bolo by mi trapne dva krat sa nechat nachytat na hruskach a ukazovat po treti krat vlastnu nevedomost. Po tom, ako ste vo veciach trestnych hovorili o trestnom cine internetovej sikany a o tom, ze prokurator zrusuje trestne oznamenie(oboje vyplody neznalosti veci) a po tom, ako ste vehemente tvrdili, ze ek.migracia nie je problem, a to napriek Schengenu alebo ostatnom drote medzi Mexikom a USA, by sa opat ukazala Vasa chabost a slabost argumentov.

Takze byt Vami, miernim svoje slova, pretoze sa hovori, "tri krat a dost". I ked v pripade robenia zo seba taralka a pisalka, by mozno stacil len jeden pripad.

Roman


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group