ISSN 1335-8715

20-04-2010   Emil Petřík   Komentáre   verzia pre tlač

Kandidátka KDH – evolúcia dinosaurov pokračuje

KDH má reálnu šancu na približne dvadsiatku poslancov v parlamente. Predstavme si, že voliči nevyužijú preferenčné hlasy a pozrime sa, kto všetko by v budúcom parlamente tvoril túto dvadsiatku.

Reakcia na príspevok

KDH
autor: štúrovec
pridané: 21-04-2010 12:03


Pokial KDH nebude skutocne vyznavat take hodnoty, ake ma v nazve, to jest skutocne krestanstvo(SLODARITA, SPOLUPRACA, LASKA A MIER) a nie katolicky talibanizmus(KATOLICKE DOGMY A NENAVIST KU KAZDEMU, KTO S NIMI NEDUCHA DO PAHREBY), ci skutocnu demokraciu(VOLU LUDU) a nie demokraturu papalasov, medii a nadnarodnych sponzorov(ZLATOTELACI KAPITALIZMUS), a k tomu ked neprida slusne slovenske narodniarstvo(NIE SNSACKY SPINAVY NACIONALIZMUS), nedostane nikdy od volicov taku moc, aby mohlo realne ovplyvnovat beh Slovenska a jeho obyvatelov.
Ale keby sa stal zazrak, v tom pripade by bolo pravicovymi mediami a pravicovymi sponzormi KDH znenavidene, lebo pravica nenavidi skutocne krestanstvo a demokraciu, o slovenskom narodniarstve ani nehovoriac.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group