ISSN 1335-8715

31-03-2010   Richard Epstein   Slobodný trh   verzia pre tlač

Ekonomické a právne základy slobodnej spoločnosti

Akákoľvek snaha o vytvorenie slobodnej spoločnosti vyžaduje vzájomné pôsobenie dvoch dominantných princípov klasického liberálneho myslenia: vládu zákona (rule of law) a inštitúciu súkromného vlastníctva, ktoré nachádza oporu v inštitúciách ľudskej spoločnosti. Ako tieto princípy spolu súvisia?

Reakcia na príspevok

"antispamova ochrana"
autor: Czechtek
pridané: 01-04-2010 8:24


Lukas, vysveli mi naco sluzi ta antispamova ochrana? ked tam jednak mas text ktory sa nikdy nemeni. A podruhe to nie je ani obrazok, takze ho robot proste skopiruje aj keby sa menil (kedze tam mas rovno aj odpoved) a do dvoch minut ti naprogramujem taky program co ti sem posle zo 10.000 prispevkom. Jedine co mi v tom brani je ze mam k Tebe uctu a ze nechcem kazit druhym ludom diskusiu.

Ide mi o to ze naco nas s tymto zbytocnym onym otravujes ked je to aj tak neucinne akurat to niekoho naozaj vyprovokuje aby ti ukazal ze to je blost.

Tak to sprav poriadne, daj tam nejaku vedomostnu otazku, na ktoru bude musiet dotycny vediet odpoved alebo aspon si ju najst na intenete a v kniznici a zaroven sa vzdelavat.

Viem programovat dorobim Ti to aj zadarmo :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group