ISSN 1335-8715

26-03-2010   Andrej Fandák   Komentáre   verzia pre tlač

Majú kauzy zmysel?

Pred nejakým časom sa slovenská občianska pravica otriasla v základoch. Škandál stál hlavu jej lídra a dvojnásobného premiéra v jednej osobe a je dosť možné, že ďaľšiou konzekvenciou bude strata vedúceho postavenia medzi opozičnými stranami. Vrátil by som sa ešte raz k tejto udalosti, lebo podľa mňa celkom jasne identifikuje akým nesprávnym smerom sa uberá diskusia na Slovensku (a nielen na Slovensku).

Reakcia na príspevok

RE: Andrej :
autor: Konôpko
pridané: 30-03-2010 0:43


"Pritom kedy bude vhodnejšia príležitosť na nejakú zásadnu zmenu nazerania na úlohu štátu, ak nie teraz,...."
No ono to takto vyzera iba z našej strany - myslím prvicovej resp. rozumnej, ale z tej druhej sa predsa v súvislosti so súčasným stavom ekonomiky ozýva niečo celkom iné - že kríza jasne ukázala, že slobodný trh na to nemá a opäť ukázol svoje nedostatky a že je najvyšší čas ho obmediť a preto - hor sa, poďme veci regulovať. Takže práve naopak, už opäť zahoreli zore, na tom našom dvore, kupředu levá, kupředu levá a šíky sa čo nevidieť dajú napochod.
Takže nejaké to obmedzenie rozdávania a štátneho plánovania a vymýšľania a hľadania stredných ciest nie je teraz vôbec na programe a bohužiaľ s touto garnitúrou ani nikdy nebude. A zdá, že s touto garnitúrou nás čakajú ďalšie skvelé štyri roky .....


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group